Abiye Modelleri, Elbise Modelleri

modeller

1 Mayıs 2014

En güzeller dediysek tüm yılların yada geçmişe ait tüm abiye modellerinin arasında seçilenler değil arkadaşlar.. Böyle bir beklenti içindeyseniz lütfen kusurumuza bakmayın. Çünkü geçmişe dönüş ortalamalar alabilmek için daha detaylı bir araştırma yapmak ve farklı çalışmalar yapmak lazım arkadaşlar... Bu yıl içerisinde en çok aratılan ve en çok tercih edilen abiyeler ile sizlere bir karma yapmak ve bu abiyeleri sizleirin beğeninize...

10 Nisan 2014

4 Mevsim pardesü modelleri, özellikle tesettürlü bayanların kış aylarında vazgeçemedikleri tarzda bir kıyafettir. Malum kış ayları ülkemizde son yıllarda ciddi şekilde sert geçmekte ve birçok bayanı zor durumda bırakmaktadır. Tesettürlü bayanlar da giyim tarzlarından ötürü pek alternatifleri olmadıkları için pardesü modellerine yönelmek durumundadırlar.

10 Nisan 2014

Prenses gelinlik modelleri, 2014 yılında evlenmeyi düşünen bayanların belki de en çok tercih ettiği gelinlik modelleridir. Bunun nedeni ise bu gelinliklerin gelin adayı bayanları çok daha güzel göstermesidir. Sonuçta belki de hayatının en mutlu gününü geçirecek olan bayanların gelinlik seçiminde zorlanması ve özen göstermesi gayet normal karşılanmalıdır. Bizler de kanalımıza gelinlik içerikli videolar yükleyerek gelin adaylarının seçimlerine yardımcı olmak istiyoruz.

7 Nisan 2014

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!

Yukarı Çık
Facebook Twitter Pinterest iletişim Google+